Доставка та оплата

Безкоштовна доставка при передоплаті замовлення на банківську карту

Ми доставляємо замовлення в усі точки України. Ми не доставляємо товари в інші країни. Тимчасово немає доставки в зону проведення АТО і Крим.

Доставка до відділення компаній перевізників

Доставка по Україні через служби доставки «Нова пошта», «Ін-тайм», «Автолюкс».

  

Умови отримання замовлень в містах України

Видача вантажу здійснюється в представництвах компанії-перевізника у Вашому місті або в іншому зазначеному Вами місці (в разі адресної доставки).

Для отримання вантажу одержувачу необхідно пред'явити:

Фізична особа:

  • паспорт, або інший будь-який документ, що засвідчує особистість.
Юридична особа:
  • оригінал довіреності від організації;
  • паспорт, на прізвище зазначену в довіреності;
  • номер декларації, що супроводжує Ваш вантаж.
  • номер декларації, дату відправлення та доставки Вам повідомить менеджер нашого Інтернет-магазину по телефону, або SMS повідомленням.

Оплата

Готівковий розрахунок

Оплата готівкою може бути здійснена в разі покупки в одному з наших магазинів, самовивозу, або доставки кур'єром. Готівковий розрахунок проводиться тільки в національній валюті. Разом з товаром і супроводжуючими документами (паспорт, гарантійний талон, сертифікат якості) Вам буде надано товарний чек.

Послуга наложенного платежу

Даний вид розрахунку можливий тільки за деякими групами товарів, і з клієнтами, що мають позитивну історію співпраці з нашою компанією.

Якщо у Вас немає досвіду співпраці з нашою компанією, і Ви хочете отримати Ваше замовлення післяплатою, вартість пересилки якого перевищує 100 грн. в одному напрямку, менеджер компанії в праві попросити у Вас внести передоплату, в якості гарантії, що покриває витрати з транспортування замовлення в разі, якщо Ви не забираєте посилку. Решту суми Ви оплачуєте післяплатою по приходу замовлення у Ваше місто в офісі транспортної компанії перевізника або готівкою кур'єру в разі адресної доставки.

Послуга Інтернет-Банк Приват24

Послуга Інтернет-Банк Приват24 - поповнення з банківського рахунку або карти, підключеної до Приват24, відбувається моментально і цілодобово.