|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1/2.8”2 МП CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Живлення | DC 12В1A |
| Потужність споживання | 5.3 Вт |
| Робоча температура | -30°C~+60° |
| Вологість | IP67 |
| Розміри | 147.7 × 74.2 × 74.2 мм |
| Вага | 357 г |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон і динамік (110 дБ) |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 25 к/с |
| Метод зберігання | Micro SD до 256 Гб |
| Мобільні платформи | iOS, Android |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с Ethernet |
| Кнопка скидання | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
1080P H.265 Wi-Fi камера (IPC-F22FEP (2.8мм))
Артикул
IPC-F22FEP (2.8мм)
В наявності
