|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 2 MP CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1920 × 1080 |
| Мін. чутливість | 0.0005 лк (F1.0, AGC вкл), 0 лк з LED |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Регулювання посилення | Підтримує |
| Живлення | 12В DC ± 25% |
| Потужність споживання | 4.2 Вт |
| Робоча температура | -40°C - 60°C |
| Розміри | 194 x 78 x 75 мм |
| Вага | 515 г |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50,000 с |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Кути огляду | Г: 77°, В: 42°, Д: 91° |
| Придушення шуму | 3D/2D |
| BLC | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| WDR | 130 дБ |
| Налаштування зображення | Яскравість, контраст, дзеркало, дефектна корекція пікселів, різкість, антисмуговість, розумне освітлення |
| Кріплення об | M12 |
| Матеріал | метал |
| Повільна витримка затвора | макс. 16х |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 180°, оберт: 0° -360° |
| HLC | Підтримує |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
2 MP ColorVu Bullet камера (DS-2CE12DF3T-F (3.6мм))
Артикул
DS-2CE12DF3T-F (3.6мм)
В наявності
