|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1/1.8" 2 МП CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1920 × 1080 |
| Мін. чутливість | 0.0003 лк, 0 лк з підсвіткою |
| Фокусна відстань | 2.8 - 12 мм |
| Живлення | 12В DC/24В AC±20%/PoC.at |
| Потужність споживання | 12.2 Вт |
| Робоча температура | -40°C - 60°C |
| Розміри | Ø 141.4 × 134.7 мм |
| Вага | 840 г |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50,000 с |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Кути огляду | Г: 92.3° - 34.2°, В: 48.4° - 19°, Д: 112.2° -39.2° |
| Придушення шуму | 3D / 2D |
| BLC | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Керування підсвічуванням | авто/вимк |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| WDR | 130 дБ |
| Кріплення об | Φ24 |
| Матеріал | метал |
| Регулювання по осях | поворот:0° - 360°, нахил: 0° - 75°, оберт: 0° - 360° |
| HLC | Підтримує |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування і 4 зони детекції руху |
2 MP ColorVu PoC варіофокальная відеокамера (DS-2CE79DF8T-AZE (2.8-12мм))
Артикул
DS-2CE79DF8T-AZE (2.8-12мм)
В наявності
