|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 2Mп CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1920x1080 |
| Мін. чутливість | 0.01 лк (F1.2, AGC вкл), 0 лк з ІЧ |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.2 |
| Регулювання посилення | підтримує |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | 2.2 Вт |
| Робоча температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Розміри | Φ90×70 мм |
| Вага | 130 г |
| Відео інтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS вихід |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Швидкість затвора | 1/25 с – 1/50,000 с |
| Тип підсвічування | ІЧ-фільтр |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Кути огляду | Г: 106.4°, В: 57.9°, Д: 124.6° |
| Придушення шуму | 2D DNR |
| BLC | Підтримується |
| DWDR | Підтримується |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25 к/с |
| Кріплення об | M12 |
| Матеріал | пластик |
| HLC | Підтримує |
2 Мп HD відеокамера (DS-2CE56D0T-IRPF (C) (2.8мм))
Артикул
DS-2CE56D0T-IRPF (C) (2.8мм)
В наявності
