|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1/2.8" |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0,002 люкс / F1,6, 30 IRE, 0 люкс ІЧ ввімк |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Відстань фокусування | 0.7 м |
| Апертура | F1.6 |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Розміри | 241 × 91 × 91 мм |
| Вага | 650 г |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100 000 с |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Кути огляду | Г: 86°; В: 46°; Д: 101° |
| Придушення шуму | 3D |
| BLC | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| WDR | 130 дБ |
| Кріплення об | M12 |
| Матеріал | метал |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° -360° |
| Кількість діодів | 2 |
| HLC | Підтримує |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Виявлення об'єкта | 53 м |
| Спостереження за об'єктом | 21 м |
| Розпізнавання об'єкту | 10 м |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
2 МП Starlight HDCVI з мікрофоном (DH-HAC-HFW1231TMP-I8-A (3.6мм))
Артикул
DH-HAC-HFW1231TMP-I8-A (3.6мм)
В наявності
