|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 2 Мп CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1920 × 1080 |
| Мін. чутливість | 0.01 лк (F1.2, AGC вкл), 0 лк з ІЧ |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Регулювання посилення | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Робоча температура | -40 ℃ - 60 ℃ |
| Розміри | Φ 70 × 137.8 мм |
| Вага | 260 г |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50, 000 с |
| Режим день/ніч | авто/колір/чб |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Кути огляду | Г: 79.6°, В: 43.5°, Д: 93.7° |
| Придушення шуму | 2D |
| Баланс білого | авто/ручний |
| BLC | Підтримується |
| DWDR | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Кріплення об | M12 |
| Матеріал | метал |
| HLC | Підтримує |
2 Мп Turbo HD (DS-2CE16D0T-IRF (C) (3.6мм))
Артикул
DS-2CE16D0T-IRF (C) (3.6мм)
В наявності
