|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 2 megapixel progressive scan CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1080p |
| Мін. чутливість | 0.003 Люкс (F1.2, AGC Увімкнути), 0 Люкс з ІК |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.2 |
| Регулювання посилення | підтримується |
| Живлення | 12 VDC ± 15% |
| Потужність споживання | 3.4 Вт |
| Робоча температура | -40 ° C - 60 ° C |
| Вологість | 90% і менше (без конденсату) |
| Розміри | Ф 90 × 68 мм |
| Вага | 238 г |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (25к \ с) |
| Швидкість затвора | 1/25 сек. до 1 / 50,000 сек. |
| Тип підсвічування | ІК (Exir 2.0) |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кути огляду | 104 ° |
| Придушення шуму | ЗД ДНР |
| Баланс білого | ATW / Ручний |
| BLC | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| WDR | 130 dB |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Кріплення об | М12 |
| Матеріал | метал |
| Регулювання по осях | Поворот: від 0 ° до 360 °, нахил: від 0 ° до 75 °, обертання: від 0 ° до 360 ° |
| HLC | Підтримується |
| Особливості | Внутрішня синхронізація |
2 Мп Ultra-Low Light відеокамера (DS-2CE56D8T-ITMF (2.8мм))
Артикул
DS-2CE56D8T-ITMF (2.8мм)
В наявності
