|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1 / 2.7 "progressive CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип об'єктива | Фіксований об'єктив / фіксована діафрагма |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Живлення | DC 12 В (± 30%) |
| Потужність споживання | 2 Вт |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Вологість | ≤95% |
| Розміри | 90х90х73 мм |
| Вага | 110 г |
| Відео інтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080) |
| Режим день/ніч | Авто / вручну |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Кути огляду | 93°(Г), 48°(В), 118°(Д) |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25к / с |
| Кріплення об | вбудований |
| Матеріал | пластик |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
2Мп HDCVI відеокамера Imou з ІК підсвічуванням (HAC-TA21P (3.6мм))
Артикул
HAC-TA21P (3.6мм)
В наявності
