|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1920x1080 |
| Мін. чутливість | 0.02 лк/ F2.0, 0 лк з ІЧ |
| Тип об'єктива | Фіксований об'єктив / фіксована діафрагма |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Апертура | F2.0 |
| Регулювання посилення | Підтримує |
| Живлення | DC 12В ± 30% |
| Потужність споживання | 2.3 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | Ф 62 х 62 мм |
| Вага | 170 г |
| Відео інтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Швидкість затвора | 1/25-1/100,000с |
| Відношення сигнал / шум | > 65 дБ |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Кути огляду | Г: 101°; В: 54°; Д: 119° |
| Придушення шуму | 2D |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| BLC | Підтримується |
| DWDR | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25 к/с, 720 р 25/50 к/с |
| Кріплення об | вбудований |
| Матеріал | метал |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Кількість діодів | 1 |
| HLC | Підтримує |
| Виявлення об'єкта | 38 м |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Розпізнавання об'єкту | 7 м |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
2Mп HDCVI з ІЧ (DH-HAC-HDW3200GP (2.8мм))
Артикул
DH-HAC-HDW3200GP (2.8мм)
В наявності

