|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0.01 лк |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Відстань фокусування | 0.5 м |
| Апертура | F2.0 |
| Живлення | 12В DC/PoE |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | 162.6 × Φ70 мм |
| Вага | 220 г |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264B; Smart H.265+/Smart H.264+ |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920 × 1080); 1.3M(1280 × 960);720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Відношення сигнал / шум | >56 дБ |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кути огляду | Г: 102°; В: 54°; Д: 120° |
| Придушення шуму | 3D |
| BLC | Підтримується |
| DWDR | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 (1 –25 к/с) |
| Частота кадрів (доп. потік) | 704 × 576, 704 × 480 25 к/с |
| ROI | 4 зони |
| Мережеві протоколи | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; NTP; Multicast |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T); CGI; P2P; Genetec |
| Метод зберігання | Мережеве сховище FTP |
| Мобільні платформи | iOS; Android |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| PoE | 802.3af |
| Кріплення об | M12 |
| Підтримка браузерів | IE Chrome Firefox |
| Матеріал | метал+пластик |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°; нахил: 0° -90°; оберт: 0° -360° |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Кількість діодів | 1 |
| HLC | Підтримка |
| Керування потоком | CBR / VBR |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Кількість одночасних підключень | 6 |
| Виявлення об'єкта | 38 м |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Розпізнавання об'єкту | 7 м |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
2MP ІЧ IP камера (DH-IPC-HFW1230S1-S5 (2.8мм))
Артикул
DH-IPC-HFW1230S1-S5 (2.8мм)
В наявності

