|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1 / 2.8 "2Мп CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 2Мп (1920 x 1 080) |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Розміри | 147.7 × 74.2 × 74.2 мм |
| Вага | 210 г |
| Відео компресія | H.265 / H.264 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кути огляду | Г: 102 °, В: 54 °, Д: 120 ° |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 25 к / с |
| Мобільні платформи | iOS, Android ONVIF |
| Мережеві інтерфейси | 1 x Ethernet 100 Мбіт / с |
| PoE | підтримує |
| Виявлення облич | Підтримує |
2Мп IP Bullet камера IMOU (IPC-F22AP (2.8мм))
Артикул
IPC-F22AP (2.8мм)
В наявності
