|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1920х1080 |
| Мін. чутливість | 0,002 люкс при F1,6 (колір, 30IRE) 0,0002 люкс при F1,6 ( ч / б, 30IRE) 0 люкс (підсвічування включене) |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Відстань фокусування | 0.6 м |
| Апертура | F1.6 |
| Живлення | DC 12 В |
| Потужність споживання | 5.7 Вт |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Розміри | Ф55х109 мм |
| Вага | 380 г |
| Аудіо інтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Аудіо компресія | G.711a, G.711Mu, G726, AAC |
| Відео компресія | H.265, H.264, H.264H, H.264B, Smart H.265+/ Smart H.264+ |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Швидкість затвора | Авто / вручну, 1/3 - 1 / 100000с |
| Режим день/ніч | Авто ІЧ фільтр (ICR) / колір / Ч / Б |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кути огляду | Г: 106°; В: 57°; Д: 126° |
| Придушення шуму | 3D |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| BLC | Підтримується |
| Ступінь захисту | ІП67, ІК10 |
| Кількість потоків | 3 потоки |
| Частота кадрів (головний потік) | 2Мп - 25к / с |
| Частота кадрів (доп. потік) | D1 - 25к / c |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1МП - 25к / c |
| Відео бітрейт | H.264: 3-8192 Kбіт / с; H.265: 3-8192 Kбіт / с |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | Підтримується (4 зони) |
| Flip | 0°/90°/180°/270° |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6 UDP, Bonjour |
| Сумісність | ONVIF(Profile S/Profile G/Profile T); CGI; P2P; Milestone; Genetec |
| Метод зберігання | FTP; micro SD до 256 Гб; NAS; SFTP |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| PoE | 802.3af |
| Кріплення об | М12 |
| Підтримка браузерів | IE: IE8, IE9, IE11 Chrome Firefox |
| Матеріал | метал |
| Регулювання по осях | Поворот: -30 ° ~ 30 °; Нахил: 0 ° ~ 80 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Кількість діодів | 8 |
| HLC | Підтримує |
| ROM/RAM | 128/256 Мб |
| Керування потоком | CBR / VBR |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Кількість одночасних підключень | 20 |
| Виявлення об'єкта | 39 м |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Розпізнавання об'єкту | 8 м |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Цільові типи | Підтримує |
2Мп IP WizSense (DH-IPC-HDBW3241FP-AS-M (2.8мм))
Артикул
DH-IPC-HDBW3241FP-AS-M (2.8мм)
В наявності
