|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0.005 лк F1.6 |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Живлення | DC 12В |
| Робоча температура | -40° C ~ +60° C |
| Розміри | Ф109х86 мм |
| Вага | 240 г |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264B; Smart H.265 + / Smart H.264 + |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Тип підсвічування | LED видиме світло |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Кути огляду | Г: 106°; В: 56°; Д: 127° |
| Придушення шуму | 3D |
| BLC | Підтримується |
| DWDR | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 704 × 576 - 25к/c |
| ROI | 4 зони |
| Сумісність | ONVIF (Profile S / Profile T), CGI, P2P, Genetec |
| Метод зберігання | FTP |
| Мобільні платформи | iOS, Android |
| Мережеві інтерфейси | RJ -45 (10/100Base -T) |
| PoE | 802.3af |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Кількість діодів | 1 |
| HLC | Підтримує |
| ROM/RAM | 16/64 Mб |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Виявлення об'єкта | 43 |
| Спостереження за об'єктом | 17 |
| Розпізнавання об'єкту | 8 |
| Ідентифікація об'єкта | 4 |
2Mп Lite Full-color (DH-IPC-HDW1239T1-LED-S5 (2.8мм))
Артикул
DH-IPC-HDW1239T1-LED-S5 (2.8мм)
В наявності
