|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1/2.7” CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1920х1080 |
| Мін. чутливість | 0.005 лк/F1.6(Цвет), 0 лк з ІЧ |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Відстань фокусування | 0.6 метра |
| Апертура | F1.6 |
| Регулювання посилення | Авто / вручну |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | 4.6 Вт |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Вологість | <95% |
| Розміри | ф70х166 мм |
| Вага | 480г |
| Відео компресія | H.265 / H.264 / H.264B / MJPEG |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576 / 704x480), VGA (640x480), CIF (352x288 / 352x240) |
| Швидкість затвора | Авто / вручну (1/3 с - 1 / 100000с) |
| Режим день/ніч | Авто / вручну |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кути огляду | Г: 110°; В: 59°; Д: 132° |
| Придушення шуму | 3D |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| BLC | Підтримується |
| DWDR | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к / с |
| Частота кадрів (доп. потік) | D1 - 25к / c, VGA - 25к / с, CIF - 25к / с |
| Відео бітрейт | H.264: 32-6144 Kбит / с; H.265: 12-6144 Kбит / с |
| ROI | Підтримка 4 фіксованих областей |
| Flip | 0°/90°/180°/270° |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, PPPoE, 802.1x, Bonjour |
| Сумісність | ONVIF (Profile S / Profile G / Profile T), CGI, P2P, Milestone, Genetec |
| Метод зберігання | NAS, Dahua Cloud, FTP, SFTP, micro SD до 256 Гб |
| Мобільні платформи | iOS, Android |
| Мережеві інтерфейси | 1xRJ-45 |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| PoE | PoE (802.3af) |
| Кріплення об | М12 |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Матеріал | метал |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° -360 °; Нахил: 0 ° -90 °; Обертання: 0 ° -360 ° |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Кількість діодів | 1 |
| HLC | Підтримується |
| ROM/RAM | 128/128Мб |
| Керування потоком | CBR / VBR |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Кількість одночасних підключень | 20 |
| Виявлення об'єкта | 37 м |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Розпізнавання об'єкту | 7 м |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
2Mп Starlight IP відеокамера Dahua c ІК підсвічуванням (DH-IPC-HFW2230SP-S-S2-BE (2.8мм))
Артикул
DH-IPC-HFW2230SP-S-S2-BE (2.8мм)
В наявності
