|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1 / 2.8 "progressive CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Живлення | 12В, 0.5 А |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Робоча температура | -30 ° C - + 60 ° C |
| Вологість | <95% |
| Розміри | 148 х 74 х 74 мм |
| Вага | 240г |
| Аудіо інтерфейси | вбудовані мікрофон |
| Відео компресія | H.265 / H.264 |
| Тип підсвічування | ІК |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кути огляду | H: 102 °; V: 54 °; D: 120 ° |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 к / с |
| Мобільні платформи | iOS, Android |
| Локальна пам'ять | micro SD до 256 Гб |
| Кнопка скидання | є |
| Програмне забезпечення | Imou |
| Wi-Fi | IEEE802.11b / g / n |
| Цільові типи | Виявлення руху, конфігурується регіон, розпізнавання людини |
2Мп Wi-Fi Bullet камера Imou (IPC-F22P (2.8мм))
Артикул
IPC-F22P (2.8мм)
В наявності
