|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 2Мп |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Живлення | AC 100-240В |
| Потужність споживання | 35 Вт |
| Робоча температура | -30°C - +50°C |
| Розміри | 185x186x268 мм |
| Аудіо інтерфейси | 1 вбудований мікрофон, 1 динамік |
| Відео компресія | H.264, H.265 |
| Тип підсвічування | ІЧ, PIR |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Кути огляду | Г: 103°, В: 57°, Д: 121° |
| Придушення шуму | 3D |
| BLC | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Дальність PIR | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| WDR | Підтримує |
| Локальна пам'ять | micro SD до 256Гб |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n 2.4 ГГц |
2МП Wi-Fi камера EZVIZ з освітленням і сиреною (CS-LC1C-A0-1F2WPFRL (2.8мм))
Артикул
CS-LC1C-A0-1F2WPFRL (2.8мм)
В наявності

