|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1/1.8″ CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 2688 × 1520 |
| Мін. чутливість | 0.0005 лк / F1.0 (AGC вкл), 0 лк з видимим світлом |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Відстань фокусування | 2.5 м |
| Апертура | F1.0 |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 7.5 Вт |
| Робоча температура | -30 ℃ - 60 ℃ |
| Розміри | 215 × 79 × 79 мм |
| Вага | 695 г |
| Аудіо інтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 c |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Кути огляду | Г: 112°, В: 61°, Д: 134° |
| Придушення шуму | 3D |
| BLC | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 25 к/с |
| Відео бітрейт | 32 кбіт/с - 8 мбіт/с |
| WDR | 130 дБ |
| ROI | 1 зона |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Метод зберігання | MicroSD карта 256 Гб, NAS(NFS, SMB/CIFS), (ANR) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10/100 мбіт/с |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| PoE | 802.3af |
| Кріплення об | M16 |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Виявлення облич | Підтримує |
| Користувачі / рівні | 32/3 |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° -360° |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| HLC | Підтримує |
| Вхід і вихід з регіону | Підтримує |
| Кількість одночасних підключень | 6 |
| Виявлення об'єкта | 58 м |
| Спостереження за об'єктом | 23 м |
| Розпізнавання об'єкту | 11 м |
| Ідентифікація об'єкта | 2 м |
| Цільові типи | Підтримує |
| Виявлення зміни кадру | Підтримує |
4 Мп ColorVu IP (DS-2CD2047G2-LU (C) (2.8мм))
Артикул
DS-2CD2047G2-LU (C) (2.8мм)
В наявності
