|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1/2.7”4 МП CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 2688×1520 |
| Мін. чутливість | 0.003 лк |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Відстань фокусування | 2.4 м |
| Апертура | F1.0 |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 8.4 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | 192.7 × 70.5 × 66.4 мм |
| Вага | 590 г |
| Аудіо інтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Відео компресія | Smart H.265+/ Smart H.264+; H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG |
| Підтримка роздільної здатності | 4M (2688 × 1520); 3M (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100, 000 с |
| Відношення сигнал / шум | > 56 дБ |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кути огляду | Г: 80° × В: 43° × Д: 95° |
| Придушення шуму | 3D |
| BLC | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 704 × 576 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1280 × 720 - к/с |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 4 зони |
| Мережеві протоколи | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS; UPnP; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; NFS; PPPoE; SNMP |
| Сумісність | ONVIF(Profile S/Profile G/Profile T);CGI;P2P;Milestone; Genetec |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD карта до 256 Гб; NAS |
| Мобільні платформи | iOS; Android |
| Інтерфейси тривоги | 1 вх/1 вих |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T |
| Тригери тривоги | Немає SD-карти; SD-карта повна; Помилка SD-карти; менше часу обслуговування SD-карти (підтримка смарт-карт); відключення мережі; Конфлікт ІВ; нелегальний доступ; виявлення напруги; безпеки виняток; виявлення руху; відео втручання; зміна сцени; вхід ненорм |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| PoE | підтримує |
| Кріплення об | M12 |
| Підтримка браузерів | IE: IE8; IE9; IE11 Chrome Firefox |
| Регулювання по осях | В:0°-360°, Г:0°-90°, обертання:0°-360° |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Кількість діодів | 1 |
| HLC | Підтримує |
| ROM/RAM | 128/512 Мб |
| Керування потоком | CBR / VBR |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Кількість одночасних підключень | 20 |
| Виявлення об'єкта | 80 м |
| Спостереження за об'єктом | 32 м |
| Розпізнавання об'єкту | 16 м |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
4Мп Full-color IP відеокамера WizSense Dahua (DH-IPC-HFW3449EP-AS-LED (3.6мм))
Артикул
DH-IPC-HFW3449EP-AS-LED (3.6мм)
В наявності
