|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1/2.8” 4 Мп CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 2560 x 1440 |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Живлення | DC 12В 0.5A |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Робоча температура | -30°C~+55° |
| Розміри | 148 × 74 × 74 мм |
| Вага | 240 г |
| Аудіо інтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кути огляду | Г: 106°, В: 56°, Д: 125° |
| Цифрове збільшення | 16x |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Метод зберігання | Micro SD карта до 256 Гб |
| Мобільні платформи | OS, Android |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с Ethernet |
| Матеріал | пластик |
| Wi-Fi | IEEE802.111b/g/n |
4МП H.265 Bullet Wi-Fi камера (IPC-F42P (2.8мм))
Артикул
IPC-F42P (2.8мм)
В наявності
