|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1/2.7" |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0.001 лк/ F1,6, 30IRE, 0 лк ИК ввімк |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Відстань фокусування | 1.6 м |
| Апертура | F1.6 |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
| Розміри | 244 × 91 × 91 мм |
| Вага | 770 г |
| Аудіо інтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100,000 с |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Кути огляду | Г: 109°, В: 92°, Д: 48° |
| Придушення шуму | 2D/3D |
| BLC | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MП, 4МП, 1080р 25 к/с |
| WDR | 120 дБ |
| Кріплення об | M12 |
| Матеріал | метал |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° -360° |
| Кількість діодів | 4 |
| HLC | Підтримує |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Виявлення об'єкта | 80 м |
| Спостереження за об'єктом | 32 м |
| Розпізнавання об'єкту | 16 м |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
5 МП Starlight HDCVI (DH-HAC-HFW2501TUP-A (3.6мм))
Артикул
DH-HAC-HFW2501TUP-A (3.6мм)
В наявності


