|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 2880 × 1620 |
| Мін. чутливість | 0.001 лк/F1.6, 0 лк з ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Відстань фокусування | 0.9 м |
| Апертура | F1.6 |
| Живлення | DC 12В ±30% |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
| Розміри | φ121.9 × 99.1 мм |
| Вага | 430 г |
| Аудіо інтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Підтримка роздільної здатності | 5M (2880 × 1620); 4M (2560 × 1440); 1080P (1920 × 1080); 960H (960 × 576/960 × 480) |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100,000 с |
| Відношення сигнал / шум | 65 дБ |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Кути огляду | Д: 132°; Г: 111°; В: 58° |
| Придушення шуму | 2D /3D |
| BLC | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Керування підсвічуванням | авто/ручний |
| Кількість потоків | 1 |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MП ; 4MП ; 1080P 25 к/с |
| WDR | 120 дБ |
| Кріплення об | M12 |
| Матеріал | метал+пластик |
| Регулювання по осях | поворот: 0°–360°; нахил: 0°–78°; оберт: 0°–360° |
| HLC | Підтримує |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Виявлення об'єкта | 63 м |
| Спостереження за об'єктом | 25 м |
| Розпізнавання об'єкту | 12 м |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
5 Мп Starlight HDCVI ІЧ з мікрофоном (DH-HAC-HDW2501TMQP-A (2.8мм))
Артикул
DH-HAC-HDW2501TMQP-A (2.8мм)
В наявності

