|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 5 Mп CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 2560x1944 |
| Мін. чутливість | 0.01 лк/F1.2(цвет), 0 лк з ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.4 мм |
| Регулювання посилення | Підтримує |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | Ф 84х79 мм |
| Вага | 143 г |
| Відео інтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Підтримка роздільної здатності | 5МП, 4МП, 1080р |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / Ч / Б |
| Тип підсвічування | Smart ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Кути огляду | Г: 110°; В: 81°; Д: 137° |
| Придушення шуму | 2D |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| BLC | Підтримується |
| DWDR | Підтримується |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 5МП - 20к / с, 4МП / 2Мп - 25 к / с; AHD: 5МП - 20к / с, 4МП - 25 к / с CVI: 4МП - 25к / с, CVBS: PAL / NTSC |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало, STD / HIGH-SAT |
| Кріплення об | М12 |
| Матеріал | пластик |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| HLC | Підтримує |
5мп Turbo HD (DS-2CE76H0T-ITPF (C) (2.4мм))
Артикул
DS-2CE76H0T-ITPF (C) (2.4мм)
В наявності
