|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 5 Mп CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 2560x1944 |
| Мін. чутливість | 0.01 лк / F1.2 (колір), 0 лк з ІК |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Регулювання посилення | підтримує |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Вологість | <90% |
| Розміри | 82x90x79 мм |
| Вага | 290 г |
| Відео інтерфейси | TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Підтримка роздільної здатності | 5МП, 4МП, 1080р |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / Ч / Б |
| Тип підсвічування | Smart ІК |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кути огляду | Г: 85 °; В: 63 °; Д: 110 ° |
| Придушення шуму | 2Д |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| BLC | Підтримується |
| DWDR | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 5МП - 20к / с, 4МП - 25 к / с; AHD: 5МП - 20к / с, 4МП - 25 к / с CVI: 4МП - 25к / с, CVBS: PAL / NTSC |
| Налаштування зображення | STD / HIGH-SAT |
| HLC | Підтримує |
5мп відеокамера Hikvision (DS-2CE76H0T-ITMF(C)(2.8мм))
Артикул
DS-2CE76H0T-ITMF(C)(2.8мм)
В наявності
