|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 8МП CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 3840 × 2160 |
| Мін. чутливість | 0.01 лк, 0 лк з ІЧ |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Регулювання посилення | Підтримує |
| Живлення | 12В DC ±25% |
| Потужність споживання | 5.3 Вт |
| Робоча температура | -40 ℃ - 60 ℃ |
| Розміри | 82 × 87 × 218 мм |
| Вага | 435 г |
| Швидкість затвора | 1/12.5 - 1/50,000 с |
| Відношення сигнал / шум | 105 дБ |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Кути огляду | 79° |
| BLC | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 8MP12.5 к/с, 8MP15 к/с, 4MP25 к/с, 4MP30 к/с, 2MP25 к/с, 2MP30 к/с CVI: 8MP12.5 к/с, 8MP15 к/с AHD: 8M12.5 к/с, 8M15 к/с CVBS: 960H P/N |
| Кріплення об | M16 |
| Матеріал | метал+пластик |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 180°, оберт: 0° - 360° |
| HLC | Підтримує |
8 МП Bullet (DS-2CE16U1T-IT3F (3.6мм))
Артикул
DS-2CE16U1T-IT3F (3.6мм)
В наявності
