Завжди на зв’язку — використовуючи кабель, Wi-Fi, LTE

Для централі системи безпеки зв'язок із зовнішнім світом — критичний. Його надійність і стабільність — гарантія своєчасного передавання тривоги охоронній компанії та користувачам.

Hub 2 Plus зводить зв’язок в абсолют. Він має 4 канали зв’язку та працює у швидкісних мережах LTE. Така конфігурація дозволяє підключити пристрій до двох різних інтернет-провайдерів через Ethernet і Wi-Fi, а також до двох стільникових мереж. Водночас автоматичне перемикання між каналами займає секунди.

Верифікація тривоги фотографією за 9 секунд

За фотоверифікацією — майбутнє охоронної індустрії. Ця технологія оптимальна як для комерційних, так для житлових об'єктів — вона доступна і поважає приватність людей. Анімовані серії знімків з датчиків руху MotionCam дозволяють оцінити, що відбувається на об'єкті в динаміці. Водночас камери активуються лише у разі тривоги.

Hub 2 Plus дозволяє підключити 200 датчиків MotionCam. І доставляє фотопідтвердження тривоги охоронній компанії і користувачам всього за 9 секунд. Навіть у разі підключення через SIM (завдяки підтримці швидкісних мереж LTE).

Гарантоване доставлення тривог і фотопідтверджень

Ми розробили радіопротокол Jeweller, щоб гарантувати безперебійну взаємодію всіх пристроїв системи безпеки. Він забезпечує двосторонній зв'язок хаба з датчиками на відстані до 2000 метрів, дозволяє дистанційно керувати системою та повідомляє про тривогу менш ніж за 0,15 секунди.

Jeweller використовує фрейми для синхронізації сеансів зв'язку пристроїв, автентифікацію для унеможливлення підроблення та шифрування для захисту від крадіжки даних. Енергоефективний протокол дозволяє датчикам працювати роками від комплектних батарей.

Автоматизує безпеку

Hub 2 Plus дозволяє створити 64 сценарії і мінімізувати вплив людського фактора на безпеку. Хаб може вмикати і вимикати охорону об'єкта чи групи за розкладом. Миттєво активувати дим-машину, якщо в приміщення проникнуть. Знеструмити приміщення та ввімкнути аварійне освітлення у разі пожежі. Або перекрити воду у разі протікання. Керувати світлом, електрозамками, ролетами чи гаражними воротами, якщо зміниться статус охорони, після натискання кнопки або за тривогою датчика.

Захищає великі об'єкти зі складною внутрішньою організацією

Бізнес-центри, заводи і багатоповерхові вілли з господарськими будівлями — Hub 2 Plus гарантує безпеку найскладніших об'єктів. Новий хаб контролює до 200 пристроїв системи безпеки. Його дальність зв'язку досягає 2000 метрів, а радіомережа системи може покрити до 35 км2. Hub 2 Plus дозволяє створити 25 груп охорони і підключити 200 користувачів, щоб розділити охорону об'єкта на зони та чітко розмежувати доступ співробітників.

Стійкий до саботажу

Що б не сталося з Hub 2 Plus, охоронна компанія та користувачі будуть про це знати. Хаб неможливо непомітно вимкнути, коли об'єкт знято з-під охорони. Якщо зловмисник спробує зняти пристрій з кріплення, миттєво спрацює тривога за тампером. А про зникнення зв'язку з хабом сервер Ajax Cloud може сповістити вже за 60 секунд завдяки частим опитуваннями. Навіть якщо знеструмити будівлю, хаб боронитиме об'єкт до 15 годин завдяки вбудованому резервному акумулятору.

Опитування пристроїв від 12 сек

Детекція обриву зв'язку з хабом за 60 сек

15 годин роботи від резервного акумулятора

Розвивається, а не зістарюється

Hub 2 Plus працює під керуванням операційної системи реального часу OS Malevich, що розроблена Ajax Systems. Система максимально надійна, невразлива для вірусів і захищена від кібератак.

Модульна архітектура спрощує розвиток OS Malevich. Система отримує нові можливості кілька разів на рік завдяки оновленням по повітрю. Процес не вимагає участі інженера монтажу або користувача та відбувається за лічені хвилини, коли систему безпеки знято з-під охорони.

Hub 2 Plus — найпродуктивніший хаб Ajax. У нього в 4,5 рази швидший процесор і в 8 разів більше пам'яті як порівняти з Hub 2. Апаратна конфігурація дозволить пристрою роками розвиватися та залишатися актуальним.

Технічні характеристики
Вага: 351 g
Класифікація Централь системи безпеки з чотирма штатними каналами зовнішньої зв'язку та підтримкою датчиків з фотофіксацією
Розміри: 163 x 163 x 36 mm
Колір: чорний
Кількість пристроїв, що підключаються: 200
Кількість користувачів: 200
Протокол зв'язку: Jeweller (868.0−868.6 МГц), Wings (передавання серій фотографій, перевірка доставлення фотопідтверджень)
Потужність радіосигналу: 25 мВт
Радіопротокол Jeweller Дальність зв'язку з датчиками — до 2000 м на відкритому просторі Двосторонній звʼязок між пристроями Робочі частоти: 868,0−868,6 МГц Саморегульована потужність радіосигналу — до 25 мВт Блочне шифрування, засноване на алгоритмі AES Період опитування датчиків — 12−300 секунд Частотний гопінг
Канали зв'язку: 2 SIM-карти 2G (GSM900/DCS1800 (B3/B8)) 3G (WCDMA 850/900/2100 (B1/B5/B8)) LTE (FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20) Wi-Fi (802.11 b/g/n) Ethernet
Максимальна кількість охоронних груп: 25
Під'єднаних ReX: 5
Вбудований акумулятор: Li-Pol | 2Ah
Максимальна кількість кімнат: 50
Відеоспостереження: 100 камер чи відеореєстраторів
Сценаріїв 64
Термін роботи без живлення: до 16 годин (при вимкненому Ethernet)
Живлення: 110−240 В від мережі Вбудований резервний акумулятор: Li-Ion 3 А-год До 15 годин автономної роботи, якщо вимкнений Ethernet та Wi-Fi Енергоспоживання від мережі — 10 Вт
Діапазон робочих температур: від -10°С до +40°С
Мобільні застосунки iOS 9.1 і вище Android 4.4 і вище
Тип встановлення: Усередині приміщень
Підтримка датчиків MotionCam: да
Сигнал тривоги Час доставлення: 0,15 с Типи сповіщень: SMS, дзвінок, push
Перемикання між 2G, 3G, LTE Миттєво
Перемикання між SIM-картками 4 хвилини
Зв’язок з пультом охорони Связь с пультом охраны: Contact ID, SIA Фотоподтверждение тревог передаются на ПЦН Manitou, ABsistemDC(NG), WBB, Horus и SBN
Допустима вологість: не більше 75%
Операційна система OS Malevich
Комплектація: Централь Ajax Hub 2 Plus Кріпильна панель SmartBracket Кабель живлення Кабель Ethernet Монтажний комплект SIM-картки (залежить від регіону продажів) Інструкція
Радіопротокол Wings Передача серий фотографий Проверка доставки фотоподтверждений
Антисаботаж Захист від підміни Сповіщення про глушіння Тампер на розкриття і відрив

Ajax Hub 2 Plus (Black)

  • Виробник: Ajax Systems
  • Код товару: 11488
  • Наявність: В наявності
  • 7 549 грн.


Доступні опції


Схожі товари

Ajax Hub (White)

Ajax Hub (White)

Ajax Hub - це пристрій який, збирає інформацію про роботу датчиків Ajax в зашифрованому ви..

4 199 грн.

Ajax Hub Plus (White)

Ajax Hub Plus (White)

Ajax Hub Plus - це пристрій який, координує роботу системи безпеки Ajax і підтримує підключення..

6 499 грн.

Ajax Hub 2 (Black)

Ajax Hub 2 (Black)

Ajax Hub 2 – це централь з фотопідтвердженням тревог, яка слугує для керування системою за..

4 759 грн.

Ajax Hub 2 Plus (White)

Ajax Hub 2 Plus (White)

Завжди на зв’язку — використовуючи кабель, Wi-Fi, LTEДля централі системи безпеки зв'язок із зовнішн..

7 549 грн.

Теги: ajax, ajax hub 2 Plus, ajax hub 2 black, ajax hub 2 Plus чорний