|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1 / 2.7 "CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1280x720 |
| Мін. чутливість | 0.04 лк/F2.4, 30IRE, 0 лк з ІЧ |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.4 |
| Регулювання посилення | підтримує |
| Живлення | 12В DC ±30% |
| Потужність споживання | 2.3 Вт |
| Робоча температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Вологість | <95% |
| Розміри | Ф85x69 мм |
| Вага | 90 г |
| Підтримка роздільної здатності | 1280x720 |
| Швидкість затвора | 1/25 ~ 1 / 100000с |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Ручний |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Кути огляду | Г: 93 °, В: 48 ° |
| Баланс білого | Авто / ручний |
| BLC | Підтримується |
| DWDR | Підтримується |
| Частота кадрів (головний потік) | 720p 25 к/с |
| Кріплення об | фіксована |
| Матеріал | пластик |
1 Мп HDCVI відеокамера (DH-HAC-T1A11P (2.8мм))
Артикул
DH-HAC-T1A11P (2.8мм)
В наявності
