|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 2 MP CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Мін. чутливість | 0.0005 лк/F1.0(день), 0 лк з білим світлом |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Апертура | F1.0 |
| Регулювання посилення | Підтримує |
| Живлення | 12В DC±25% |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Робоча температура | -40 ° C - 60 ° C |
| Розміри | Ø110×86 мм |
| Вага | 340 г |
| Відео інтерфейси | 1 аналоговий HD-відеовихід, кнопка перемикання (TVI / AHD / CVI / CVBS) |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (25к \ с) |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50,000 с |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Кути огляду | 83° |
| Придушення шуму | 3D |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| BLC | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| WDR | 130 дБ |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Кріплення об | М16 |
| Матеріал | Корпус камери: метал. Кріплення: пластик. |
| Повільна витримка затвора | Підтримується (макс. 16 раз) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° - 360 °, Нахил: 0 ° - 75 °, Обертання: 0-360 ° |
| HLC | Підтримує |
2 Мп ColorVu Turbo HD (DS-2CE72DFT-F (3.6мм))
Артикул
DS-2CE72DFT-F (3.6мм)
В наявності
