|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1 / 2.7 "CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1920x1080 |
| Мін. чутливість | 0.02 лк @ (F1.85), 0 лк з ІЧ |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.9 |
| Регулювання посилення | підтримує |
| Живлення | DC12В ± 30% |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Робоча температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Вологість | <90% |
| Розміри | Φ93.4мм × 79.4мм |
| Вага | 270г |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x720 |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 100,000 з |
| Відношення сигнал / шум | 65дБ |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Вручну |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кути огляду | Д: 119°, Г: 101°; В: 54° |
| Придушення шуму | 2D DNR |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| BLC | Підтримується |
| DWDR | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080P, 720P - 25 к/с |
| Кріплення об | фіксована |
| Кількість діодів | 12 |
| HLC | Підтримує |
2 Мп HDCVI відеокамера (DH-HAC-HDW1200MP (2.8мм))
Артикул
DH-HAC-HDW1200MP (2.8мм)
В наявності
