|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1 / 2.8 "progressive scan CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1920x1080 |
| Мін. чутливість | 0.005 Люкс @ (F1.2, AGC вкл), 0.009 Люкс @ (F1.6, AGC вкл) |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Регулювання посилення | підтримує |
| Живлення | DC12V ± 25% |
| Потужність споживання | <8.5W |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Вологість | <95% |
| Розміри | Φ130мм × 105мм |
| Вага | 500г |
| Відео компресія | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x720, 640x480, 352 × 288 |
| Ethernet | 1 RJ45 10M / 100M |
| Швидкість затвора | 1/3 с - 1 / 100,000 з |
| Режим день/ніч | ІК-фільтр |
| Тип підсвічування | ІК |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Кути огляду | Горизонтальний: 108 °, Вертикальний: 58 °, Діагональ: 128 ° |
| Придушення шуму | ЗД ДНР |
| BLC | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Кількість потоків | 2 потоку |
| Частота кадрів (головний потік) | 25fps (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720) |
| Частота кадрів (доп. потік) | 25fps (704 × 576, 640 × 480, 352 × 288) |
| Відео бітрейт | 32 Kbps to 16 Mbps |
| WDR | 120dB |
| ROI | підтримує |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість, АРУ, баланс білого |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD |
| Мобільні платформи | iOS, Android |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Локальна пам'ять | Micro SD карта до 128Гб |
| Кнопка скидання | присутній |
| Тригери тривоги | Мережа відключена, конфлікт IP-адрес, неправильний вхід в систему, жорсткий диск переповнений, помилка жорсткого диска |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| PoE | PoE (802.3af) |
| Кріплення об | M12 |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 41.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Матеріал | Метал + пластик |
| Повільна витримка затвора | підтримує |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів. 3 рівня: адміністратор, оператор і користувач |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200 |
| Вхід і вихід з регіону | Підтримує |
| Керування фокусом | фіксований |
| Кількість одночасних підключень | Одночасний перегляд до 6 каналів |
2 Мп IP відеокамера Hikvision (DS-2CD2326G1-I (2.8мм))
Артикул
DS-2CD2326G1-I (2.8мм)
В наявності
