|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1/3 "CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Розміри | 79 х 91 х 128 мм |
| Аудіо інтерфейси | Вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Відео компресія | H.265 |
| Підтримка роздільної здатності | 4МП |
| Тип підсвічування | ІК |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Кути огляду | Г: 97°; В: 52°; Д: 115° |
| Дальність PIR | 10 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 к / c |
| Метод зберігання | SD-карта до 256 Гб |
| Мобільні платформи | iOS, Android |
| Інтерфейси тривоги | 1вх / 1вих |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 |
| Локальна пам'ять | SD-карта до 256 Гб |
| Кнопка скидання | Підтримує |
| PoE | підтримує |
| Матеріал | пластик |
| Програмне забезпечення | Imou |
4МП IP відеокамера Imou (IPC-K42AP (2.8мм))
Артикул
IPC-K42AP (2.8мм)
В наявності
