|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 5 Mп CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 2560x1944 |
| Мін. чутливість | 0.0005 лк/F1.0 (AGC Вкл), 0 лк з LED |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Регулювання посилення | підтримує |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | 168x70x68 мм |
| Вага | 350 г |
| Відео інтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с |
| Режим день/ніч | колір |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Придушення шуму | 3D |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| BLC | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Керування підсвічуванням | Авто / викл |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 5МП - 20к / с, 4МП, 2МП - 25к / с; CVI: 4МП - 25к / с; AHD: 5МП - 20к / с, 4МП - 25к / с; CVBS: PAL / NTSC |
| WDR | 130 дБ |
| Налаштування зображення | Яскравість, різкість, дзеркало, Smart Light, STD / HIGH-SAT |
| Матеріал | метал |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16x |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| HLC | Підтримує |
| Основні функції обробки | 4 зони |
5Мп ColorVu Turbo HD (DS-2CE10HFT-F (2.8мм))
Артикул
DS-2CE10HFT-F (2.8мм)
В наявності
