|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1/4 "Progressive Scan CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1280 x 720 |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Апертура | F2.2 |
| Живлення | DC 5В ± 10% |
| Потужність споживання | 7Вт |
| Робоча температура | -10 ° C - + 45 ° C |
| Вологість | <95% |
| Розміри | 87.7 x 87.7 x 112.7 мм |
| Вага | 256 г |
| Аудіо інтерфейси | Вбудовані мікрофон і динамік |
| Аудіо компресія | AAC |
| Відео компресія | H.264 |
| Ethernet | RJ45 10M / 100M |
| Швидкість затвора | Самоадаптівний затвор |
| Режим день/ніч | Автоматичне перемикання по ICR |
| Тип підсвічування | ІК |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Кути огляду | Як і діагоналі: 90 ° |
| Придушення шуму | ЗД ДНР |
| BLC | Підтримується |
| DWDR | Підтримується |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 к / с. Адаптивна частота кадрів з передачею інтернету |
| Відео бітрейт | HD; Standard. Adaptive bit rate. |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Аудіобітрейт | Самоадаптівний |
| Метод зберігання | Ezviz cloud, Micro SD карта |
| Локальна пам'ять | Micro SD карта до 128Гб |
| Тригери тривоги | Детектор руху |
| Кріплення об | М12 |
| Матеріал | пластик |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 340 °; Нахил: 0 ° ~ 120 ° |
| Wi-Fi | IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n Draft, 2.4 ГГц ~ 2.4835 ГГц, швидкість передачі: 11b: 11Mбіт / с, 11g: 54Mбіт / с, 11n: 135Mбіт / с |
1 Мп поворотна Wi-Fi відеокамера EZVIZ (CS-CV246-B0-1C1WFR (4мм))
Артикул
CS-CV246-B0-1C1WFR (4мм)
В наявності
