|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 2 Мп CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1920x1080 |
| Мін. чутливість | 0.0005 Люкс / F1.0 (AGC Увімкнути), 0 Люкс з білим світлом |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Регулювання посилення | підтримується |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Потужність споживання | 8,5 Вт |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Вологість | <90% |
| Розміри | 208х82х77 мм |
| Вага | 441 г |
| Відео інтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920х1080) |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с |
| Режим день/ніч | колір |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Кути огляду | H: 104 °; V: 54 °; D: 126 ° |
| Придушення шуму | 2Д / ЗД ДНР |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| BLC | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Керування підсвічуванням | Авто / викл |
| Дальність PIR | Кут: 110 °, дальність: 11 м |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 2МП - 25к / с; CVI: 2МП - 25к / с; AHD: 2МП - 25к / с; CVBS: PAL / NTSC |
| WDR | 130 дБ |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало, Smart освітлення, корекція пошкоджених пікселів, STD / HIGH-SAT |
| Інтерфейси тривоги | 1 вих |
| Кріплення об | М16 |
| Матеріал | Метал + пластик |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16x |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| HLC | Підтримується |
2Мп ColorVu Turbo HD відеокамера з PIR датчиком і сиреною (DS-2CE12DFT-PIRXOF (2.8мм))
Артикул
DS-2CE12DFT-PIRXOF (2.8мм)
В наявності
