|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 2 Мп CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1920x1080 |
| Мін. чутливість | 0.01 Люкс / F1.2 (колір), 0 Люкс з ІК |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Регулювання посилення | підтримується |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Потужність споживання | 3.7 Вт |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Вологість | <90% |
| Розміри | 158х61х58 мм |
| Вага | 292 г |
| Аудіо інтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Відео інтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / Ч / Б |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кути огляду | Г: 79.6°; В: 43.5°; Д: 93.7° |
| Придушення шуму | 2D-DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| BLC | Підтримується |
| DWDR | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 1080p - 25к / с, AHD: 1080p - 25к / с, CVI: 1080p - 25к / с, CVBS: PAL / NTSC |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало, STD / HIGH-SAT |
| Кріплення об | М12 |
| Матеріал | метал |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| HLC | Підтримується |
2Мп Turbo HD відеокамера Hikvision з вбудованим мікрофоном (DS-2CE16D0T-ITFS (3.6мм))
Артикул
DS-2CE16D0T-ITFS (3.6мм)
В наявності
