|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 2 Мп CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1920x1080 |
| Мін. чутливість | 0.003 Люкс / F1.2 (AGC Увімкнути), 0 Люкс з ІК |
| Тип об'єктива | моторизований |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Регулювання посилення | є |
| Живлення | DC 12В ± 15% |
| Потужність споживання | 7.5 Вт |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Вологість | <90% |
| Розміри | 85х92х269 мм |
| Вага | 910 г |
| Відео інтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080) |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / Ч / Б |
| Тип підсвічування | Smart ІК |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Кути огляду | 103 ° -32.1 ° |
| Придушення шуму | 2Д / ЗД ДНР |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| BLC | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25к / с |
| WDR | 130 дБ |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало, STD / HIGH-SAT |
| Кріплення об | ф14 |
| Матеріал | метал |
| Повільна витримка затвора | 16x макс. |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| HLC | є |
| Керування фокусом | авто |
2Мп Turbo HD відеокамера Hikvision з WDR (DS-2CE16D8T-IT3ZF (2.7-13.5мм))
Артикул
DS-2CE16D8T-IT3ZF (2.7-13.5мм)
В наявності
