|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1/2.7” 4 МП CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 2560x 1440 |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Живлення | DC 12В1A |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Робоча температура | -30°C~+60°C |
| Розміри | 138.4 × 121.7× 257.5 мм |
| Вага | 565 г |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон і динамік (110 дБ) |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кути огляду | 88°(Г), 46°(В), 107°(Д) |
| Цифрове збільшення | 16x |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Метод зберігання | Micro SD карта до 256 Гб |
| Мобільні платформи | iOS, Android |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с Ethernet |
| Матеріал | пластик |
| Регулювання по осях | 355° поворот; 0~90° наклон |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
4MP H.265 Cruiser Wi-Fi камера (IPC-S42FP)
Артикул
IPC-S42FP
В наявності
