|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 5 MP CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 2560 x 1944 |
| Мін. чутливість | 0.01 лк/F1.2(день), 0 лк з ІЧ |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.2 |
| Регулювання посилення | підтримує |
| Живлення | DC12В ± 25%, PoC(af) |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Робоча температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Розміри | 91×83×68 мм |
| Вага | 253 г |
| Підтримка роздільної здатності | 2560x1944 |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Кути огляду | 85.5 ° |
| Придушення шуму | 2D |
| Баланс білого | ATW / MWB |
| BLC | Підтримується |
| DWDR | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Частота кадрів (головний потік) | 5 Mп - 20 к/с, 4 Mп - 25 к/с, 1080p - 25 к/с |
| Кріплення об | M12 |
| Матеріал | метал |
| Повільна витримка затвора | 1/25 – 1/50,000 с |
5мп Turbo HD відеокамера (DS-2CE56H0T-ITME (2.8мм))
Артикул
DS-2CE56H0T-ITME (2.8мм)
В наявності
