|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 5 МП CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 2560x1944 |
| Мін. чутливість | 0.01 лк/ F1.2, 0 лкз ІК |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.4 мм |
| Регулювання посилення | підтримується |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Вологість | <90% |
| Розміри | 139х61х58 мм |
| Вага | 258 г |
| Відео інтерфейси | 1 аналоговий HD-відеовихід, кнопка перемикання (TVI / AHD / CVI / CVBS) |
| Підтримка роздільної здатності | 5MП (2560x1944), 4МП (2560х1440), 2МП (1920x1080) |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с |
| Режим день/ніч | ІЧ |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кути огляду | Г: 110°, В: 81°, Д:137° |
| Придушення шуму | 2D |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| BLC | Підтримується |
| DWDR | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Частота кадрів (головний потік) | 5мп - 20к / с, 4МП - 25к / с, 2Мп - 25к / с |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Кріплення об | М12 |
| Матеріал | метал |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| HLC | Підтримується |
5мп Turbo HD відеокамера Hikvision (DS-2CE16H0T-ITF (C) (2.4мм))
Артикул
DS-2CE16H0T-ITF (C) (2.4мм)
В наявності
