|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 5МП CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 2560x1944 |
| Мін. чутливість | 0.01 Люкс / F1.2 (Колір), 0 Люкс з ІК |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Регулювання посилення | підтримується |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Вологість | <90% |
| Розміри | Ф109х89 мм |
| Вага | 237 г |
| Відео інтерфейси | 1 аналоговий HD-відеовихід |
| Підтримка роздільної здатності | 5МП, 4МП, 1080р |
| Швидкість затвора | 1/20 - 1/50 000с |
| Режим день/ніч | Авто / колір / Ч / Б |
| Тип підсвічування | ІК |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Кути огляду | H: 85.5 °; V: 63.8 °; D: 110.7 ° |
| Придушення шуму | 2D-DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| BLC | Підтримується |
| DWDR | Підтримується |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Дальність PIR | Кут огляду: 110 °, дальність дії: 11 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MП (1 ~ 20к / с), 4M / 1080p (1-25 к / с) |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Інтерфейси тривоги | 1 вих |
| Кріплення об | М12 |
| Матеріал | пластик |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| HLC | Підтримується |
5мп Turbo HD відеокамера з PIR датчиком (DS-2CE71H0T-PIRLPO (2.8мм))
Артикул
DS-2CE71H0T-PIRLPO (2.8мм)
В наявності
